Aktualności

Nowa strona internetowa Rajdu charytatywnego Złombol stworzona przez id Design

Jesteśmy dumni, że mogliśmy stworzyć nową stronę internetową dla Rajdu Charytatywnego Złombol - wyjątkowej akcji, która od 2007 roku przyciąga pasjonatów starych samochodów i ludzi o wielkich sercach.

 

Złombol to nie tylko rajd samochodowy, to przede wszystkim akcja charytatywna, która łączy ludzi w słusznym celu. Uczestnicy rajdu, jeżdżąc po świecie starymi samochodami , zbierają pieniądze dla dzieci z Domów Dziecka z całej Polski.

 

Historia Złombolu zaczęła się od trójki znajomych, którzy postanowili połączyć swoją pasję do starych samochodów z chęcią pomagania innym. Od tamtej pory, co roku, coraz więcej osób decyduje się wziąć udział w rajdzie, przekraczając granice swoich krajów i swoich możliwości, aby pomóc potrzebującym.

 

Nasza firma, iD Design, miała zaszczyt stworzyć nową stronę internetową dla Złombolu. Chcieliśmy, aby była ona nie tylko funkcjonalna, ale także oddawała ducha tej niezwykłej inicjatywy. Zależało nam na tym, aby każdy, kto odwiedza stronę, mógł poczuć emocje, które towarzyszą uczestnikom rajdu, i zrozumieć, jak ważna jest misja, którą realizują.

 

Na stronie znajdziecie historię Złombolu, informacje o tym, jak można wziąć udział w rajdzie, a także relacje z poprzednich edycji. Zapraszamy do odwiedzenia strony i dołączenia do tej niezwykłej przygody!

 

Dziękujemy organizatorom Złombolu za zaufanie i możliwość bycia częścią tej wspaniałej inicjatywy. Jesteśmy przekonani, że nowa strona internetowa przyczyni się do dalszego rozwoju rajdu i pomoże przyciągnąć jeszcze więcej osób chcących pomagać.